REUTERS/Wolfgang Rattay

Bayern rutinski slavio, Schalke upisao deseti poraz sezone

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 12.11.22. | 20:53

Odigran je posljednji subotnji ovogodišnji susret Bundeslige

U 15. kolu Bundeslige nogometaši Bayerna osigurali su najmanje četiri boda prednosti pred najbližim konkurentima za drugi dio njemačkog prvenstva, nakon što su u Gelsenkirchenu svladali domaći Schalke s 2:0.

Ušli su Bavarci nešto opuštenije u utakmicu pa smo na prvi pogodak čekali do 38. minute kada je zabio Serge Gnabry. U drugom dijelu smo gledali od prve minute dominantan Bayern pa je Maxim Choupo-Moting postigao drugi gol u ovome susretu već u 52. minuti, a kod oba pogotka asistent je bio Jamal Musiala.

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić ušao je u igru u 72. minuti zamijenivši na lijevom boku Lucasa Hernandeza.

Schalke je doživio i deseti poraz u ovoj sezoni te je sa devet bodova uvjerljivo zadnji.