Šarapova bez polufinala, Halep sretna za Serenu

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 24.10.14. | 17:45

Uzbudljiv je dan iza nas na završnom Mastersu tenisačica u Singapuru.

Ruskinja Marija Šarapova je nakon dva uvodna poraza došla do pobjede, ali pirove jer joj je samo slavlje u dva seta protiv Poljakinje Agnieszke Radwanske ostavljalo u igri za polufinale. Imala je 7:5 i 5:1 te tri meč lopte ali sve je prokockala i Radwanska u tie-breaku uzela drugi set. Treći je Šarapova osvojila sa 6:2 ali to je bilo nedovoljno za mjesto među četiri najbolje.

Čehinja Petra Kvitova tako je imala šansu za prolaz, ali joj Dankinja Caroline Wozniacki nije ostavila previše šansi, slavivši sa 6:2 i 6:3 i Radwanskoj osigurala poluzavršnicu.

Srbijanska tenisačica Ana Ivanović također je morala do pobjede u dva seta protiv Rumunjke Simone Halep ali nije uspjela i pobjeda 7:6, 3:6 i 6:3 bila je vrlo gorka.

Sutra se igraju polufinalni mečevi između neporažene Wozniacki i Serene Williams te Halep i Radwanske.

WTA MastersMaria ŠarapovaWTAAgnieszka RadwanskaPetra KvitovaCaroline WozniackiAna IvanovićSimona Halep