Ništa od osmine finala i Rafe Nadala: Amerikanac Sock teško porazio Bornu Ćorića

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.05.15. | 17:47

Borna Ćorić nije se uspio pridružiti Marinu Čiliću u osmini finala Roland Garrosa, nakon što ga je u 3. kolu za jedan sat i 46 minuta igre sa 6:2, 6:1, 6:4 porazio Amerikanac Jack Sock.

Sock je u svim elementima igre nadigrao Ćorića i potpuno zasluženo slavio u tri seta. Borna nije ni približno pokazao igru kakvom je prije dva dana došao do pobjede u pet setova nad iskusnim Španjolcem Robredom.

U prva dva seta Ćorić nijednom nije stigao do prilike za break, a sa po dva oduzeta servisa u svakom setu 22-godišnji Amerikanac je nakon nešto više od sat vremena igre došao do 2:0 u setovima. Tračak nade za Ćorića pojavio se u drugom gemu trećeg seta kada je izborio prvu break-loptu, no nanizavši tri poena Sock je sačuvao svoj servis, a u sedmom gemu novim breakom stigao do ključne prednosti.

Jack Sock se tako po prvi puta probio u osminu finala na nekom Grand Slam turniru. Tamo će igrati protiv Rafe Nadala koji je s laganih 3:0 u setovima svladao Andreja Kuznjecova.