
Seleção bez važnog aduta traži prolaz protiv Škota: “Imamo jasnu ideju tko će zamijeniti Raphinhu”
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 24.06.26. | 09:56
Brazil, kao i Maroko, uoči posljednjeg kola skupine C ima četiri boda, a izbornik Carlo Ancelotti potvrdio je povratak velike zvijezde
U utakmici posljednjeg kola C skupine na Svjetskom nogometnom prvenstvu, protiv Škotske, izbornik Brazila neće moći računati na krilnog napadača Raphinhu, koji je ozlijedio stražnju ložu.
Raphinha se ozlijedio u petak u susretu protiv Haitija, koji je Brazil dobio s 3-0. On je izašao iz igre u 40. minuti, a zamijenio ga je Rayan.
Na novinarski upit tko će u susretu protiv Škotske zamijeniti Raphinhu, izbornik Carlo Ancelotti je kazao:
“Razmišljamo samo o tome da odigramo dobru utakmicu u najboljoj mogućoj postavi. To vrijedi i za napadače. Imamo jasnu ideju tko će zamijeniti Raphinhu”.
Jedan od onih koji bi ga mogao zamijeniti je i 34-godišnji Neymar, koji se oporavio od ozljede potkoljenice.
“On je na raspolaganju, vrlo dobro je trenirao ovaj tjedan. Fizički je spreman i sretni smo što se je vratio. On je igrač visoke kvalitete. Mogao bi igrati u drugom poluvremenu ili čitavih 90 minuta. Njegov stav je vrlo dobar, dobrog je raspoloženja i želimo da igra što je prije moguće”, rekao je Carlo Ancelotti.
U skupini C Svjetskog prvenstva na vrhu su Brazil i Maroko sa po četiri boda, Škotska ima tri, a Haiti je bez bodova. U srijedu po američkom vremenu, a noćas u ponoć po srednjoeuropskom, sastaju se Brazil i Škotska, te Maroko i Haiti.
(Hina)








