Vardar na vrhu Europe! Ćupić u posljednjim sekundama zabio za pobjedu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.06.17. | 19:58

Makedonski klub osvojio je Ligu prvaka…

U finalu rukometne Lige prvaka, u iznimno dramatičnoj utakmici, Vardar je pobijedio PSG rezultatom 24:23 i tako postao prvakom Europe.

Sedam sekundi prije kraja na semaforu je stajalo 23:23, ali je u posljednjoj sekundi finala hrvatski rukometaš Ivan Ćupić zabio gol s desnog krila za titulu Vardara.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 12-11 za PSG, dok je u drugom dijelu Vardar bio bolja momčad. Igrači Vardara veliki dio drugog poluvremena imali su gol ili dva razlike i utakmicu su mogli i mirnije privesti kraju da su bili precizniji u nekim čistim situacijama.

Najbolji strijelac Vardara bio je Dibirov s pet golova, dok je kod PSG-a to bio Karabatić, također s pet pogodaka. Ćupić je zabio tri gola, a odličnu utakmicu za Vardar odigrao je i Luka Cindrić (3 gola).

U utakmici za treće mjesto koja je odigrana ranije Veszprem je pobijedio Barcelonu 34:30.

(Foto:Pixsell)