
Mlada nada eksplodirala sa sedam asistencija: "Karačić mi puno pomaže svojim savjetima"
Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 23.01.25. | 11:00
Mladi srednji vanjski Zagreba odigrao je najbolju utakmicu u reprezentativnom dresu
Prvo mu je veliko natjecanje u seniorskom reprezentativnom dresu, ali Ivano Pavlović polako otpušta kočnice i igra sve bolje. Prvenstveno sve opuštenije, a dobri potezi i rutina dolaze uz to. Protiv Zelenortskih Otoka, srednji vanjski Zagreba zabio je dva pogotka iz tri pokušaja, ali je bio fantastičan u razigravanju momčadi te je podijelio sedam asistencija. Jest protiv skromnijeg protivnika, ali nisu ni oni za baciti, čim su stigli do drugog kruga.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
S obzirom na to da su nam prva trojica 'srednjaka' u godinama, pogotovo se to odnosi na Duvnjaka i Karačića, sada je idealno vrijeme da se Pavlovića polako uvodi u reprezentativnu rutinu.
Nakon uvjerljive pobjede i svoje dobre igre, 21-godišnjak iz Ljubuškog ovako je komentirao utakmicu, ali i svoj nastup.
„Dosta sam igrao i imao veliku minutažu. Htjeli smo pobijediti sa što većom razlikom i zadovoljni smo. Mislim da sam dobro igrao i time si podignuo samopouzdanje, a kao momčad smo dosta trčali, razigravali i bilo je dobro sve skupa”.
Kako je igrati uz Igora Karačića?
„Odlično! Puno mi pomaže i priča dosta stvari na terenu iz svojeg iskustva, dosta savjeta dobijem od njega i stvarno je super igrati s njim”
Ozbiljnim pristupom vrlo brzo ste utakmicu pretvorili u malo jači trening.
„Krenuli smo agresivno od prve minute. Nismo im razbranili golmana, a mi smo sve svoje prilike zabili. Trener je uspio odmoriti neke igrače i mislim da ćemo biti spremni za Island”.
Kakvo je bilo ozračje u svlačionici nakon Egipta?
„Sigurno nam je svima teško pao takav poraz i nije bilo lako, ali moraš se izdignuti iznad takve situacije i ništa još nije gotovo. Imamo dvije utakmice pred nama i vjerujem u četvrtfinale”
Slijedi Island.
„Bit će jako teško, gledali smo Island i praktički su razvalili Slovence. Igrali su agresivnu, duboku obranu i moramo se dobro pripremiti za tu utakmicu. Dosta su trčali u napadu, puno igraju jedan na jedan. Bit će teška utakmica, ali imamo svoje šanse i dat ćemo sve od sebe da pobijedimo”
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eKošarka
Stolni Tenis
Counter Strike
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.