Marko Lukunic/PIXSELL
Marko Lukunic/PIXSELL

Drama oko dočeka rukometaša: Oprema postavljena pa maknuta, čeka se službena odluka

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 01.02.26. | 20:32

Nepotrebni sukobi nakon velikog uspjeha

Hrvatska je brončana europska reprezentacija nakon što su naši igrači srušili Island i samo godinu dana od svjetskog srebra donijeli još jednu veliku medalju Hrvatskoj.

Jasno, planiran je za takav uspjeh i doček u glavnom gradu svih Hrvata - Zagrebu. Govorilo se da će biti u 17h pa u 16, zatim 15, ali na kraju ga možda ne bude nikako.

Naime, iako na službenim stranicama Grada stoji da će biti održan, kako doznajemo, zbog sukoba s odlukom gradonačelnika Tomislava Tomaševića da Marko Perković Thomspon ne može nastupiti na glavnom zagrebačkom trgu - rukometaši su odlučili doček bojkotirati.

"Čestitamo hrvatskoj rukometnoj reprezentaciji osvajanje brončane medalje na Europskom prvenstvu! Nakon prošlogodišnjeg srebra na Svjetskom prvenstvu, hrvatski reprezentativci opet su u rukometnom vrhu! Bravo! Hrvatski rukometni savez i Grad Zagreb pozivaju Vas da naše brončane reprezentativce dočekamo zajedno sutra od 15 sati na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu, uz Zaprešić Boyse i Hrvatske ruže", napisali su iz Grada, ne spominjući Thompsona.

Oprema firme zadužene za potavljanje pozornice već je bila van kamiona, a sada je vraćena natrag u njih, javljaju u RTL- ovom Dnevniku.

Službene potvrde još nema, ali očekuje se da će uskoro doći do nje, budući da naši rukometaši već kreću na charter let koji je organiziran da ih preveze u Zagreb s novim medaljama. (eg)


Tagovi

hrvatska rukometna reprezentacijaEHF Euro 2026

Ostale Vijesti