Srbija ispala od Španjolske u četvrtfinalu SP-a

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 23.07.19. | 09:01

Bolji od Delfina u četvrtfinalu bili su su Španjolci rezultatom 12:9

Od samog početka utakmice Španjolci su pokazali kako se nikoga ne boje, a na poluvremenu su Delfini gubili osjetnom razlikom (7-3 vodili su Španjolci). Srbija je odigrala dobru treću četvrtinu u kojoj su slavili rezultatom 4-3, ali vremena je bilo sve manje pa je postalo sve jasnije kako će se Španjolci kvalificirati u polufinale.

Sve dileme, ako ih je i bilo, riješene su u prvom napadu posljednje četvrtine. Srbija je dobila dva isključenja, prvi udarac Španjolaca Rističević je obranio, ali lopta se s(p)retno odbija ponovno u ruke Španjolaca nakon čega više nije bilo spasa.

Treba naglasiti kako ovo nije najbolje što Srbija ima budući da su slobodno ljeto dobili Filip Filipović, Andrija Prlainović, braća Pijetlović, Branislav i Stefan Mitrović, Milan Aleksić i mnogi drugi.

Srbija će sada igrati razigravanje od 5. do 9. mjesta, a Španjolska će u polufinalu igrati protiv boljeg iz susreta Njemačke i Hrvatske.

(foto:Reuters)