
Velik skok za Rodeša, starta u prvih 30
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 07.01.19. | 19:05
Sjajne vijesti iz skijanja.
Nakon čudesne utrke na Sljemenu, na kojoj su čak tri hrvatska slalomaša ostvarila najbolje rezultate karijere, stigla je i svojevrsna nagrada od strane FIS-a. Dakako, radi se o određivanju startnih lista za sljedeći slalom, a on se vozi u legendarnom Adelbodenu.
Po najnovijoj listi, Istok Rodeš se s dva sedma mjesta probio do 26. mjesta na slalomskoj ljestvici, dok je Matej Vidović ostao 29. slalomaš svijeta. To znači da ćemo nakon dugo vremena imati dva skijaša koja će u nekoj utrci startati među 30 najboljih. Nova slalomska uzbuđenja očekuju nas već nadolazećeg vikenda. U nedjelju će Adelboden ugostiti Rodeša, Vidovića i društvo, dok će dan ranije na rasporedu biti veleslalom, gdje će Filip Zubčić biti naša glavna uzdanica za bodove, također sa startnim brojem u top 30.
Usprkos najavama kako će odlaskom braće Kostelić hrvatsko skijanje doći do amaterskih razina, ovi rezultati i startne liste dokazuju kako se Hrvatska na velika vrata vraća u svjetsko skijanje.
(foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Kriket
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Snooker
LOL
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.