Triglav liga: Primorje deklasiralo Crvenu zvezdu, Jug lagano slavio kod Partizana

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 04.02.15. | 22:02

Primorje i Jug upisali su uvjerljive pobjede protiv beogradskih klubova na startu grupe Pobjednika regionalne Triglav lige.

Primorje je u Rijeci deklasiralo Crvenu zvezdu s čak 18:3, s time da je rezultat na poluvremenu bio nestvarnih 10:0. Ipak, treba reći da su gosti stigli oslabljeni neigranjem nekoliko igrača, te bez trenera Dejana Savića. Kod Primorja je najefikasniji bio Sandro Sukno sa sedam golova.

Uvjerljiv je bio i Jug, i to na gostovanju u Beogradu. Svladali su Dubrovčani s 12:5 Partizan, a sve su praktički riješili u prvoj četvrtini koju su dobili s 5:1. Mladost je pak pobijedila Mornar s 11:6.

Jug je ovom pobjedom učvrstio prvo mjesto s maksimalnih sedam pobjeda, a u idućem kolu igrat će derbi s Primorjem.