Slalom u Kitzbühelu: Hirscher vodi, Kostelić jedva do druge vožnje, Zubčić i Zrnčić-Dim prespori

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 25.01.15. | 13:01

Ivica Kostelić zauzeo je 29. mjesto u prvoj vožnji slaloma Svjetskog kupa u austrijskom Kitzbühelu, dok se Filip Zubčić i Natko Zrnčić-Dim nisu plasirali u drugu vožnju.

Ivica Kostelić je sa startnim brojem 25 prvu utrku odvozio sa zaostatkom od 2.55 sekundi za vodećim Austrijancem Marcelom Hirscherom, ali to mu je bilo dovoljno da se ipak uvrsti u drugu vožnju.

Filip Zubčić imao je startni broj 35, a sa zaostatkom od 3.24 sekunde zauzeo je 42. mjesto. Natko Zrnčić-Dim startao je kao 66. i sa 4.10 sekundi sporijim vremenom od Hirschera završio prvu vožnju na 52. mjestu.

Marcel Hirscher u Kitzbühelu traži svoju jubilarnu 30. pobjedu u Svjetskom kupu, a nakon prve vožnje vodi s 19 stotinki sekunde prednosti ispred Rusa Aleksandra Horošilova, dok je treći Šveđanin Mattias Hargin (+0.42).

(Foto: PIXSELL)

Marcel HirscherFilip ZubčićNatko Zrnčić-DimIvica KostelićSlalomSkijanjeOstali sportovi