Primorje u finale krenulo pobjedom: Sandro Sukno srušio Jug na Kantridi minutu prije kraja

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 06.05.15. | 23:23

U prvoj utakmici doigravanja za prvaka Hrvatske vaterpolisti Primorja pobijedili su u svom bazenu Jug s 9:8.

Nakon trijumfa u Triglav Regionalnoj ligi, Primorje ima startnu prednost koja im donosi utakmicu više kod kuće. Finale se igra na tri pobjede, a prvu su Riječani upisali u svom bazenu svladavši Jug s 9:8, golom Sandra Sukna minutu prije kraja.

Očekivalo se da će igrati jaka obrana, no u prvoj četvrtini Jug je u igri gol za gol konstantno vodio, a Primorje se uporno vraćalo. Od samog početka raspoložen je bio Sandro Sukno, koji je vukao Primorje, koje je u 24. minuti povelo s 8:5. No Jug se uspio vratiti i nakon pola sata igre na semaforu je stajalo 8:8.

Pogodak odluke za 9:8, svoj četvrti na utakmici, minutu prije kraja zabio je Sandro Sukno. Primorje je povelo 1:0, a već u subotu igra se nova utakmica u Dubrovniku.