Portugal i Španjolska u polufinalu, Ricardinho zabio četiri komada (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 06.02.18. | 22:43

Portugal lako, a Španjolci teško među četiri najbolje reprezentacije Futsal Eura.

Portugalci su lakše od očekivanog svladali Azerbajdžan sa čak 8:1 uz četiri pogotka najboljeg igrača Richardinha. Već do kraja prvih 20 minuta Portugalci su imali 5:1 i to nakon što su preokrenuli vodstvo Azerbejdžana iz prve minute utakmice.

Osim Richardinha zabijali su još dva puta Cary te po jednom Coelho i Varela. Portugal u polufinalu ide na Rusiju koja je u četvrtfinalu s 2:0 svladala domaću Sloveniju.

U drugom četvrtfinalu dana Španjolci su u vrlo tvrdoj utakmici pobijedili Ukrajinu s 1:0, a trenutak odluke dogodio se u 18. minuti kada je Pola zabio jedini pogodak. Rezultat se do kraja više nije mijenjao pa se Španjolska plasirala u polufinale gdje će snage odmjeriti s Kazahstanom.

Polufinalni susreti na rasporedu su u četvrtak.