Odbojkašima drugi poraz na Europskom prvenstvu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.10.15. | 23:18

Hrvatska muška odbojkaška reprezentacija ubilježila je i drugi poraz na Europskom prvenstvu u Torinu.

Nakon Francuske na otvaranju kontinentalne smotre, bolja od hrvatskih odbojkaša bila je domaćin Italija s 3:0 - 25:22, 25:21 i 25:19.

Iako je u prva dva seta Hrvatska povela, očekivano bolji protivnik je uspio nadoknaditi zaostatak, povesti s pet razlike i na kraju zasluženo pobijediti. Italija je posebno uvjerljivo odradila posljednji set u kojem je od početka vodila i na kraju potvrdila pobjedu s 25:19.

U drugoj utakmici naše skupine B, Francuska je s 3:1 bila bolja od Estonije s 3:1.

Italija i Francuska imaju maksimalne dvije pobjede nakon dva susreta i sutra će u međusobnom okršaju odlučivati o izravnom putniku u četvrtfinale.

Hrvatska i Estonija su bez bodova i sutra će s početkom u 15 sati također u međusobnom dvoboju, odlučivati o trećem mjestu u grupi i prilici za nastavak natjecanja na kontinentalnoj smotri. Poraženi iz te utakmice će pakirati kofere za povratak kući.

hrvatska muška odbojkaška reprezentacijaOdbojkahrvatska odbojkaška reprezentacijaEuropsko prvenstvo u odbojci 2015.Ostali sportovi