Nacional je bio blizu, ali je protiv europskog prvaka ipak ostao bez Final Foura

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.11.16. | 08:19

Nacionalu je bio dovoljan i bod, no Ugra se pokazala prejakom...

Hrvatski prvak Nacional nije uspio proći na Final Four Uefinog futsal Cupa nakon što je u Zagrebu poražen od europskog prvaka Ugre iz Rusije sa 5:1.

Konačni rezultat ne odražava ono što se događalo na terenu budući da je Nacional, kojem je danas bio dovoljan i remi, odigrao odličnu partiju.

Urga je povela golom Kotljarova u 24. minuti, da bi minutu kasnije Jelovčić izjednačio. Vjerojatno ključni trenutak utakmice dogodio se u 29. minuti kada je Šajahmetov opalio s centra, a Bilić loše reagirao i propustio loptu u mrežu.

Caio je zatim u 36. minuti povisio na 3:1 nakon čega je Nacional izvukao vratara i pokušao izjednačiti. No, primio je dva gola (Davidov i Afanasjev) za konačnih 5:1.

Treba dodati i da je vratar Ugre Kupatadze bio prvo ime utakmice što dovoljno govori o igri Nacionala.