Jug slavio protiv Primorja, Kantrida ugošćuje majstoricu

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 20.05.15. | 23:23

U subotu će se na riječkoj Kantridi igrati odlučujuća utakmica finala Prvenstva Hrvatske.

Vaterpolska groznica u Rijeci i Dubrovniku dobit će svoj nastavak, a konačna će odluka pasti ovog vikenda na Kantridi.

Za dogovaranje 'majstorice' isključivi su 'krivci' vaterpolisti Juga koji su u četvrtoj finalnoj utakmici svladali danas momčad Primorja sa 12:11, ali nakon boljeg izvođenja peteraca.

Nakon četiri četvrtine na semaforu je stajalo 7:7, a nevjerojatan je podatak da su gosti vodili s čak 5:0. Ipak, Jug se na krilima domaćih navijača vratio u potpuni rezultatski egal, a prvi su gol dali nakon 12 minuti i 28 sekundi igre!

Prijenos odlučujuće utakmice bit će u subotu u 18 sati i 40 minuta na drugom programu HRT-a.