Hrvatski skijaši bez druge vožnje u Flachau

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.01.21. | 11:56

Sva četvorica ispod crte...

Hrvatski skijaši nisu se plasirali u drugu vožnju današnjeg slaloma u Flachau.

Naš najbolji skijaš nije imao svoj dan i poslije dosta loše vožnje ciljem je prošao sa sekundu i 66 stotinki zaostatka za vodećim Sebastianom Floss-Solevaagom. Završio je kao 31. poslije prvog laufa, a ništa bolje nije prošao ni Istok Rodeš koji je također bio daleko od drugog laufa zakasnivši sekundu i 95 stotinki za Norvežaninom te završivši prvu vožnju na 36. mjestu. Samuel Kolega sa startnog broja 60 doskijao je do 44. mjesta, a Matej Vidović, koji je krenuo sa startnim brojem 58 kroz cilj je prošao kao 58.

Inače ovaj i jučerašnji slalom trebali su se voziti u Kitzbuhelu, ali su prebačeni u Flachau zbog koronavirusa. Zubčić je jučer bio 24. poslije greške u drgom laufu, Vidović je utrku završio 44., a Samuel Kolega pet mjesta iza. Rodeš je izletio u prvom laufu.

Drugi poslije prvog laufa je Austrijanac Fabio Gstrein, a treći njegov sunarodnjak Manuel Feller.