
Hrvatski odbojkaši izgubili od Estonije i ispali s Europskog prvenstva
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.10.15. | 18:14
U ključnoj utakmici za plasman u drugi krug Europskog prvenstva hrvatski odbojkaši izgubili su u Torinu od Estonije 0:3 (19:25, 18:25, 10:25) i zaključili natjecanje kao posljednji u skupini B.
Bio je to treći poraz Hrvatske na Euru, i to treći rezultatom 0:3, uz uvjerljivo najslabiju igru. I dok su protiv favorita Italije i Francuske naši odbojkaši imali dobrih trenutaka, protiv Estonaca su zakazali u svim segmentima igre.
Hrvatska je očajno ušla u susret i Estonci su vrlo brzo 7:0, te manje više bez problema za pola sata osvojili set. U drugom setu hrvatski odbojkaši držali su se do 14:14, a nakon toga su se raspali. U trećem setu kao da ih nije bilo na terenu i Estonija je sve riješila za 24 minute i laganih 3:0.
Estonija je ovom pobjedom izborila play-off za ulazak u četvrtfinale. Predvodio ju je Oliver Venno s 18 poena, dok je kod Hrvatske najbolji bio Igor Omrčen sa 17 poena. U posljednjem susretu u našoj skupini Italija i Francuska će u međusobnom srazu odlučiti o prvom mjestu.
(Foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Kriket
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Snooker
LOL
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.