Hrvatski finale u regionalnoj ligi: Primorje se namučilo protiv Mladosti, Jug razbio Radnički

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 02.04.15. | 22:12

Dva hrvatska kluba igrat će u finalu regionalne vaterpolske lige.

U prvoj polufinalnoj utakmici na završnom turniru u Rijeci, vaterpolisti Primorja s 11:10 pobijedili su Mladost. Imali su Riječani 10:4, no sjajnom trećom četvrtinom i serijom 4:0 Zagrepčani su učinili finiš dvoboja zanimljivim.

Ipak, Primorje je ostalo pribrano i ostvarilo očekivanu pobjedu. Najbolji u redovima domaćina bili su Radu sa četiri i Buljubašić s tri gola, dok je Mladost predvodio Vukičević sa šest golova.

Drugi polufinalni susret između Juga i Radničkog završio je neočekivano lakom pobjedom Dubrovčana. Jug je slavio s 10:4 i ostvario prvu pobjedu u povijesti protiv kluba iz Kragujevca. Već na poluvremenu bilo je 5:1 za Jug, koji je na golu imao raspoloženog Bijača s 13 obrana, a po dva gola zabili su Bošković i Fatović.

Finale regionalne vaterpolske Triglav lige između Primorja EB i Juga na rasporedu je sutra od 20.30 sati.

Ostali sportovivaterpoloregionalna liga u vaterpoluMladostVK PrimorjePrimorjeJug COJug