
Borna Ćorić u četvrtfinalu Lyona
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 13.11.24. | 18:45
Pobjeda u dva seta
Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u četvrtfinale ATP Challenger turnira u francuskom Lyonu gdje je postavljen za prvog nositelja.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
U drugom kolu Ćorić je sa 7-6(3), 6-4 svladao Miloša Karola, slovačkog tenisača koji se nalazi na 182. mjestu ATP ljestvice. Prvi set meča prošao je bez breaka, ali i uz dominaciju hrvatskog tenisača u tie-breaku. U drugom setu Ćoriću je bio dovoljan jedan break, kod 3-3, da osigura prolaz dalje.
U četvrtfinalu će Ćorić igrati protiv belgijskog tenisača Raphaela Collignona koji je u drugom kolu bio bolji od Nijemca Henrija Squirea sa 6-3, 1-6, 6-1. Na turniru je nastupao i hrvatski igrač Dino Prižmić, ali je on poražen odmah na startu od Francuza Harolda Mayota.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
Hokej na ledu
Baseball
Counter Strike
Stolni Tenis
Ragbi
LOL
Snooker
Pikado
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.