Bez iznenađenja - Nacional i Tommy u finalu Kupa

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.03.17. | 11:42

U finalu malonogometnog Kupa Hrvatske igrat će Nacional i Tommy.

Nacional i Tommy uspješno su odradili svoje jučerašnje polufinalne utakmice, a za prolaz u finale se daleko više namučio branitelj naslova. Split Tommy je u uzbudljivom polufinalu s 2:0 na završnici Kupa u Makarskoj pobijedio drugoligaša Porto Tolero. Do 39. minute je splitski sastav imao samo gol prednosti, a onda je Rafinha udvostručio prednost i riješio pitanje prolaza u finale. Suton je bio strijelac za 1:0 u desetoj minuti. Tommy će tako braniti prošlogodišnji naslov osvojen u Zagrebu.

Daleko lakše je finale izborio Nacional, koji je s 8:2 svladao Novo Vrijeme Apfel. Već u prvih 20 minuta je rezultat bio 6: 1 za zagrebačku momčad i plasman u finale nije došao u pitanje. U finalu Kupa ćemo gledati reprizu prošlogodišnjeg finala, a Nacional će se pokušati 'osvetiti' za poraz.