REUTERS/Manon Cruz
REUTERS/Manon Cruz

Alcaraz protiv De Minaura u četvrtfinalu

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 17.04.25. | 19:32

Obojica su slavila u dva seta

Prvi i peti nositelj, Španjolac Carlos Alcaraz i Australac Alex de Minaur, borit će se u petak za mjesto u polufinalu ATP 500 turnira u Barceloni, gdje su u četvrtak obojica ostvarili uvjerljive pobjede u osmini finala.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Prvo je Alcaraz (ATP - 2.) produžio svoj pobjednički niz započet osvajanjem prvog naslova na ATP Masters 1000 turniru u Monte Carlu, svladavši srpskog predstavnika Lasla Đerea (ATP - 80.) sa 6-2, 6-4 za 71 minutu. Dvostrukom osvajaču trofeja u Barceloni (2022. i 2023.) ovo je 12. pobjeda zaredom u glavnom katalonskom gradu, s obzirom na to da je propustio prošlogodišnje izdanje ovog turnira.

Alex de Minaur (ATP - 7.) je bio još brži i za samo 62 minute je pobijedio Jacoba Fearnleyja (ATP - 74.) sa 6-1, 6-2.

Alcaraz će u taj meč ući s prednošću 3-0 u međusobnim dvobojima, a svladao je Australca na putu prema svom prvom naslovu u Barceloni (2022.).

Preostali četvrtfinalni parovi su: Stefanos Tsitsipas (3) - Arthur Fils (7), Karen Hačanov - Alejandro Davidovich Fokina i Holger Rune (6) - Casper Ruud (2).

ATP 500 Barcelona - 2. kolo

Carlos Alcaraz (Špa/1) - Laslo Đere (Srb) 6-2, 6-4

Alex de Minaur (Aus/5) - Jacob Fearnley (VBR) 6-1, 6-2

Karen Hačanov - Jaume Munar (Špa) 7-5, 6-4

Alejandro Davidovich Fokina (Špa) - Andrej Rubljov (4) 7-5, 6-4

Oglas

Zaigraj odmah, Germania!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

(Hina)


Tagovi

TenisCarlos AlcarazAlex De Minaur

Ostale Vijesti