Borna Jakšić/PIXSELL

Zrinski ponovno na +5, novi izazov Šibenčanima

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 18.05.24. | 16:57

U nedjelju u 14.30 sati Šibenik dočekuje trećeplasirani Vukovar ’91

Devetu pobjedu zaredom ostvarili su nogometaši Zrinskog svladavši Sesvete 1-0 u 31. kolu Prve nogometne lige te ponovno pobjegli drugoplasirnaom Šibeniku na pet bodova razlike.

Pogodak odluke postigao je, a tko bi drugi nego Dominik Dogan, najbolji strijelac nekadašnjeg kluba iz Jurjevca, od ove sezone registriranog u Osijeku, a domaćina u Gradskom vrtu: bila je to velika pogreška Sesvećana, neoprezan je bio Duvnjak koji je dobio loptu pred svojim kaznenim prostorom, lakoćom mu ju je oduzeo Stranput i odmah proigrao Dogana koji je prošao vratara i zabio u praznu mrežu!

Imali su domaćini još nekoliko prilika za povećanje vodstva, no potom su se uljuljkali u kontroli rezultata. Gosti su u 61. minuti preko Topića i Perića imali prilike za izjednačenje te nakon kornera u 81. minuti kad je Kulenović pocao ravno u Stanića. Pred kraj je momčad Igora Budiše propustila povećati vodstvo.

U nedjelju u 14.30 sati Šibenik dočekuje trećeplasirani Vukovar ’91.