REUTERS/Jennifer Lorenzini

Zaplet u grupi u kojoj su i mladi Vatreni: Grčka nanijela prvi poraz Portugalu

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 20.11.23. | 20:17

Hrvatska je trenutno treća na ljestvici, ali ima najmanje odigranih utakmica

Nakon što je U21 Hrvatska s 1-0 pobijedila vršnjake iz Bjelorusije u dvoboju igranom u Armeniji, a na kojem je domaćin bila Bjelorusija. odigran je i drugi dvoboj iz naše skupine. Bio je to duel vodećeg Portugala i Grčke, koja je bila i domaćin u ovoj utakmici.

Grci su napravili malo iznenađenje i upisali slavlje od 2-1, čime su preskočili izabranike Dragana Skočića te imaju na drugom mjestu 11 bodova, jedan više od Hrvatske, dok je Portugal ostao na 12 osvojenih bodova.

Mladi Portugalci poveli su u dvoboju igranom u Tripoliju već u 6. minuti, a strijelac je bio Conceicao. Do poluvremena, Grčka je izjednačila preko Tziolisa, da bi pobjedu i tri boda u 50. minuti osigurao Panagidis.

U sljedećem kolu, Hrvatska će 21. ožujka gostovati kod Andore, Portugal dočekuje Ovčje Otoke, dok će Grci gostovati kod Bjelorusije. (I.M.)