GNK Dinamo
GNK Dinamo

VIDEO/FOTO Bišćana i igrače ne treningu dočekale stotine navijača i pružili im podršku prije Atene!

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 17.08.23. | 18:51

Dinamovi navijači, unatoč porazu u prvoj utakmici, nisu izgubili nadu u prolaz u playoff Lige prvaka.

Dinamo je u četvrtak u 18:30 započeo svoj predzadnji trening uoči puta u Atenu, a doček igračima i treneru Igoru Bišćanu na tribini Hitrec-Kaciana bio je gromoglasan! Sigurno su se i sami igrači iznenadili kad su vidjeli nekoliko stotina navijača, baklje, bubnjeve, atmosferu kao na utakmici.

Kad su istrčali na teren s tribine je zaorilo 'Dinamo Zagreb' i 'Hoćemo pobjedu', zapaljeno je nekoliko baklji, a kad su se igrači okupili pred tribinom, dobili su i dodatnu podršku za utakmicu u subotu protiv AEK-a. Trajalo je to desetak minuta, potom su navijači napustili Hitrec, a Bišćan krenuo s treningom.

Inače, Dinamo će i u petak trenirati u Maksimiru, koliko pamtimo, to je prvi put da neće dan prije utakmice trenirati na stadionu na kojem igra utakmicu, trener će i službenu press konferenciju odraditi u Zagrebu.

Za utakmicu u Ateni još je uvijek upitan Dario Špikić, koji je zbog problema s preponom na poluvremenu zamijenjen, ali bi spreman trebao biti Martin Baturina.