REUTERS/Daniele Mascolo

VIDEO Vlašić asistirao u domaćem porazu od Lazija, igrao i Sosa

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.09.24. | 15:33

Da su slavili, Granata je privremeno mogla preuzeti vrh Serie A

Torino je u nedjelju u šestom kolu talijanskog prvenstva doživio prvi poraz ove sezone, bolji od njih je sa 3-2 bio gostujući Lazio.

Lazio je slavio sa 3-2, a prvo mjesto na ljestvici je zauzeo Juventus, dok je Torino pao na četvrtu poziciju.

Torino je četfvrti s jedanaest bodova, a Lazio šesti s deset bodova.

Protiv Lazija, momčad koju od ove sezone vodi Paolo Vanoli, nije pronašla rješenje, primivši prvi gol u 8. minuti kojeg je zabio Matteo Guendouzi.

Boulaye Dia povećao je vodstvo u 60. minuti, a onda je sedam minuta kasnije Ché Adamas smanjio na 1-2 za Torino. Adamsu je za pogodak asistirao Vlašić koji je u igru ušao svega nekoliko minuta ranije.

Tijjani Noslin je prije kraja u 89. minuti zabio treći gol za Lazio, a Torino je svoj drugi pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi zahvaljujući Saúlu Cocu.

Za Torino je hrvatski nogometaš Borna Sosa odigrao do 46. minute, a Nikola Vlašić je ušao u igru u 63. minuti kao zamjena za Sanabriju.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)