REUTERS/Daniele Mascolo

VIDEO Torino do 89. vodio 2-0 na San Siru, ali na kraju iz Milana odlaze sa samo jednim bodom

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.08.24. | 23:07

Heroj kod domaćina je Okafor koji je bio precizan u 90+5. minuti

Nogometaši Torina imali su prilike za veliku gostujuću pobjedu protiv Milana na San Siru, ali nisu do nje uspjeli doći, iako su do 89. minute vodili 2-0, jer su u završnici dvoboja prvog kola Serie A i sučevom dodatku primili dva gola te osvojili samo bod.

Torino je poveo u 30. minuti autogolom Malicka Thiawa, a prednost gostiju udvostručio je Duvan Zapata u 68. minuti. Momčad Paula Fonsece uspjela je u završnici dvoboja osvojiti bod. Alvaro Morata je u 89. minuti pogodio za 1-2, a konačnih 2-2 postavio je Noah Okafor u petoj minuti sučevog dodatka.

Nikole Vlašića nije bilo u sastavu Torina zbog ozljede, a Borna Sosa nije konkurirao.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Bez pobjednika, ali i bez pogodaka, završio je dvoboj Empolija i Monze. Mirko Marić je ostao na klupi za pričuve Monze.