Screenshot Arenasport

VIDEO Torino cvjeta bez Jurića, eto ga na vrhu

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 20.09.24. | 22:59

Sosa igrao za goste, Bradarić ostao na klupi domaćih

Nogometaši Torina pobijedili su u gostima Veronu 3-2 u dvoboju petog kola talijanske Serie A, čime su barem privremeno stigli na sam vrh ljestvice.

Torino je na ovom gostovanju imao pogodnost jer je već od 21. minute imao igrača više nakon isključenja Dawidowicza.

Poveli su gosti u 10. minuti golom Sanabrije (VIDEO – Arenasport) kojem je sjajno petom asistirao Zapata. Izjednačio je Kastanos (VIDEO) koji je odlično pogodio s vrha šesnaesterca, ali to je bilo skoro sve od domaćina. Zapata je potom u 33. zabio glavom za 2-1 (VIDEO), dok je Che Adams potvrdio pobjedu Torina golom u 79. minuti. Mosquera je u 93. minuti postigao drugi gol za Veronu, ali bilo je tad već kasno za domaćina.

Hrvatski reprezentativac Borna Sosa je odigrao cijelu utakmicu za Torino, koji cvjeta odlaskom s klupe Ivana Jurića, dok je Domagoj Bradarić ostao kroz cijeli dvoboj na domaćoj klupi za pričuve.