REUTERS/Suhaib Salem

VIDEO Tadić postao rekorder u pobjedi Srbije nad Ciprom

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 25.03.24. | 20:24

Nogometaši Srbije pobijedili su u prijateljskoj utakmici u gostima u Larnaci selekciju Cipra sa 1-0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Sergej Milinković-Savić u sedmoj minuti.

Odlučujući trenutak utakmice viđen je u sedmoj minuti, Lazar Samardžić ubacio je s desne strane na prvu vratnicu, gdje se najbolje snašao Milenković-Savić, koji je s pet metara zatresao mrežu. Samo tri minute kasnije Laifis je igrao rukom u svom kaznenom prostoru nakon udarca Samardžića, a sudac je pokazao na bijelu točku. Aleksandar Mitrović je pucao, ali vratar Cipra Joel Mall brani njegov udarac.

Video pogledajte OVDJE.

Dušan Tadić postao je rekorder po broju nastupa za reprezentaciju Srbije – ima ih sada 106. Time je prestigao Branislava Ivanovića.

Najbolju priliku Cipar je imao u 65. minuti, kada je Pitas s 20 metara pogodio vratnicu.

Srbi su prije četiri dana izgubili kod Rusije 0-4. (Hina)