Reuters
Reuters

VIDEO Sučić zbog ozljede napustio teren, Šeško stigao od hattricka u sedam minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.03.23. | 20:02

Hrvatski reprezentativni veznjak Luka Sučić odigrao je prvo poluvrijeme za Red Bull Salzburg u 4:2 (1:1) gostujućoj pobjedi protiv Rapida u Beču u susretu 20. kola austrijskog nogometnog prvenstva.

Zamijenio ga je Gloukh nakon što je Hrvat šepajući napustio travnjak. Video sitaucije pogledajte OVDJE.

Briljirao je Benjamin Šeško koji je zapravo i donio pobjedu Salzburgu hattrickom. Seiwald je zabio za prednost gostiju veću u četvrtoj minuti, a na 1:1 izjednačio je Zimmermann u 40. minuti, a u drugom dijelu se ukazao Slovenac. Zabio je u 80., 84. i 87., a Gudio Burgstaller je u sudačkoj nadoknadi postavio konačni rezultat, odnosno 4:2.

Video toga pogledajte OVDJE.

Ovom pobjedom je vodeći Salzburg stigao do 51 boda, devet više od drugog Sturma, dok je Rapid četvrti sa 30 bodova. (eg/hina)