Screenshot

VIDEO Sjećate se Jana Lecjaksa? Spektakularnom golčinom udaljio brončanog Vatrenog od Europe!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.05.23. | 21:40

Njegova će bomba sigurno kandidirati za pogodak sezone!

Nogometaši Pafosa izgubili su važna tri boda u Ciparskoj nogometnoj ligi nakon što su u 34. kolu na domaćem terenu upisali minimalni poraz od Omonije (0-1).

Momčad legendarnog Michela Salgada nastavila je s očajnim rezultatima te im je ovo bio treći poraz u posljednja četiri kola. Treće mjesto, koje ih na kraju sezone vodi u Europu, sada im je udaljena tri boda, s tim da AEK Larnaca ima utakmicu manje od Pafosa.

Domaćoj momčadi, u čijim je redovima svih 90 minuta odradio Ivica Ivušić (u 65. minuti je u igru ušao i nekadašnji igrač Zagreba i Rudeša Besart Abdurahimi) presudio je spektakularan pogodak još jednog bivšeg HNL-ovca, a heroj dana za sve navijače Omonije je nekadašnji član Dinama i Lokomotive, Čeh Jan Lecjaks.

Iskusni lijevi bek u 35. minuti je zabio jedan od pogodaka sezone. Njegov volej s oko 30 metara bio je nebranjiv čak i za Ivicu Ivušića, a ovo mu je bio drugi pogodak u sezoni i ukupno šesti otkako je u ljeto 2019. stigao u Omoniju.

Pogodak Lecjaksa pronađite u nastavku (2:03):