Screenshot
Screenshot

VIDEO Sjajan pogodak Vuškovića u važnoj pobjedi za bijeg iz zone ispadanja

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.05.24. | 19:52

Za 17-godišnjeg posuđenog igrača Tottenhama i bivšeg braniča Hajduka to je bio treći ligaški pogodak ove sezone

Važnu su pobjedu ostvarili nogometaši Radomiak Radoma u 31. kolu poljske Ekstraklase, na gostovanju u Varšavi su svladali Legiju s 3-0.

Već od šeste minute Legia je ostala s igračem manje, a gosti su brojčanu nadmoć naplatili golovima u drugom poluvremenu. Strijelci su bili Lisandro Semedo u 66., Vagner u 73. te hrvatski nogometaš Luka Vušković koji je u 79. minuti postavio konačnih 3-0 udarcem s preko 25 metara (VIDEO).

Za 17-godišnjeg Vuškovića to je bio treći ligaški pogodak ove sezone, a njegova je momčad s ova tri boda pobjegla od opasne zone ispadanja. Trenutačno je Radomiak Radom na 12. mjestu, dok je Legia ostala peta. Prva Jagiellonia ima 56 bodova, odnosno, dva više od drugog Slaska iz Wroclawa.