REUTERS/Stringer

VIDEO Šestica Al Nassra, hattrick C. Ronalda, asistencija Brozovića

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.05.24. | 22:14

Sutra bi Saudijska Arabija mogla dobiti novog prvaka.

Al Nassr sa 6-0 svladao je Al Wehdu i tako prikazao zavidnu formu pred kraj prvenstva Saudijske Arabije u kojoj će klub Marcela Brozovića i C. Ronalda zaključiti na drugom mjestu. Portugalac je zabio hattrick, prvi gol već u 5. minuti, a u 12. je zabio drugi na dodavanje Marcela Brozovića. Otavio i Sadio Mane zabili su četvrti i peti gol Al Nassra do poluvremena. Mane je asistirao Otaviju, a Otavio Maneu.

Senegalac je početkom drugog dijela dodao C. Ronaldu za hattrick, a Portugalac je iz igre izašao u 79. minuti utakmice. Konačni rezultat postavio je Al Fati u 88.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (SportKlub)

Al Shabab svladao je s 2-0 Al Read kojeg vodi Igor Jovićević. Zabili su Carlos Junior i Yannik Carrasco.

Sutra se igra derbi između trećeg Al Ahlija i prvog Al Hilala. Ako Al Hilal pobiejdi, osvojit će naslov prvaka četiri kola prije kraja.