REUTERS/Ciro De Luca

VIDEO Roma šokirana na Olimpicu, Napoli razbio Bolognu, ozlijedio se Martin Erlić

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 25.08.24. | 22:56

Odigrane su još dvije utakmice Serie A

U najzanimljivijoj utakmici 2. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je kao domaćin svladao Bolognu s visokih 3-0 (1-0).

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Napoli je poveo golom Di Lorenza (45+2) na samom kraju prvog poluvremena nakon lucidnog dodavanja Kvarachelije, da bi upravo Gruzijac u 75. minuti uz dosta sreće povisio na 2-0 jer je njegov udarac završio u mreži nakon što je pogodio blok gostujućeg igrača. Konačnih 3-0 postavio je Simeone (90+4) duboko u sudačkoj nadoknadi.

Nikola Moro odigrao je čitav susret za Bolognu dok je Martin Erlić zbog ozljede bedrenog mišića lijeve noge morao biti zamijenjen već u 19. minuti.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Napoli sada ima tri boda, dok je Bologna ostala na jednom.

U isto vrijeme je Empoli senzacionalno kao gost u Rimu svladao Romu sa 2-1 (1-0). Gyasi (45) je u zadnjoj minuti prvog poluvremena doveo Empoli u prednost, Colombo (61-11m) je iz kaznenog udarca povisio na 2-0 dok je Šomurodov (80) uspio tek ublažiti poraz Rome.