Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 29.10.14. | 22:00

Nogometaši Real Madrida lakoćom su prošli u osminu finala španjolskog Kupa.

Bez standardnih prvotimaca, bez Casillasa, Modrića, Pepea, Kroosa, Ronalda, i u izmijenjenoj postavi -  Navas, Arbeloa, Nacho, Varane, Carvajal, Isco, Khedira, Illarramendi, Rodriguez, Hernandez, Benzema,

'Kraljevi' se nisu previše namučili na gostovanju kod trećeligaša Cornelle. Svladali su domaćina s 4:1. Iako su igrali sa srcem, domaćini u vrlo korektnoj utakmici nisu uspjeli prirediti iznenađenje protiv favoriziranog protivnika, koji je dominirao cijelim susretom. Varane je u desetoj minuti prvi put matirao domaćine nakon odlično izvedenog kornera i nije imao problema poslati loptu u mrežu.

Mali šok za madridski sastav uslijedio je samo deset minuta kasnije kada snažno iz okreta zabija Munoz.

Ali slavlje nije dugo trajalo jer samo 16 minuta kasnije Varane postiže svoj drugi pogodak za 2:1.

U drugom poluvremenu su Realovci s još dva gola riješili sve nedoumice oko pobjednika i prolaza u osminu finala Copa del Reya. Prvo je Hernandez u 53. minuti poentirao za 3:1, a konačnih 4:1 postavio je Marcelo.