REUTERS/Stephane Mahe

VIDEO Prva pobjeda Toulousea, poraz Nantesa

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.09.24. | 19:28

Uz remi 1-1 je završio ogled Strasbourga i Angersa, čime je Angers osvojio prvi bod u sezoni

Nogometaši Toulousea dočekali su prvu pobjedu u novoj sezoni francuske Ligue 1, u domaćem ogledu četvrtog kola svladali su Le Havre 2-0.

Toulouse je suparnika slomio u posljednjih dvadeset minuta susreta. Prvo je Gabonac Babicka u 70. minuti doveo domaćina u vodstvo, a pobjedu je potvrdio Gboho golom u 86. minuti.

Nakon dvije pobjede i remija prvi poraz u novoj sezoni doživio je Nantes. Kao gost je Reims pobijedio kod Nantesa 2-1. Nantes je poveo golom Douglasa u 28. minuti, ali domaće veselje nije dugo trajalo jer je u 34. za 1-1 zabio Munetsi. Šok za domaće navijače uslijedio je u nadoknadi, Nakamura je u 91. minuti zabio za preokret i 2-1 slavlje gostiju.

Golove pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Uz remi 1-1 je završio ogled Strasbourga i Angersa, čime je Angers osvojio prvi bod u sezoni. Strasbourg je poveo golom Nanasija u 31. minuti, dok je u 62. izjednačio Dieng. Goste je poraza spasio okvir vrata u 89. minuti.