Reuters/Matthew Childs

VIDEO Promašaj sezone! Mladi napadač Chelseaja obrukao se u pobjedi protiv Servettea

Vrijeme Čitanja: 4min | čet. 22.08.24. | 23:13

Bluesi rutinski odradili posao protiv Servettea, ali blamaža mladog Španjolca je ono o čemu će se narednih dana pričati u Londonu

Od 22 utakmice play-off runde Konferencijske lige odigrane večeras, izdvajamo pobjedu Chelseaja protiv švicarskog Servettea od 2-0. Rutinsko slavlje engleske momčadi zasjenio je nevjerojatni promašaj koji je potpisao španjolski napadač Marc Guiu, pristigao ovog ljeta došao Barcelone u Chelsea.

18-godišnjak je dobio priliku od prve minute, ali propisno se obrukao promašajem početkom drugog poluvremena. Pri minimalnom vodstvu iskoristio je golmanovu grešku u 51. minuti i sam se sjurio na gol, ali je toliko loše zahvatio loptu da mu je vratar Jerome Frick uspio obraniti. Guiu je prvi bio na odbijancu, još dva puta pokušao, ali oba puta je Frick bio bolji.

Promašaj pogledajte OVDJE (Arenasport)

Srećom po Chelsea, ovi promašaji nisu ih koštali pobjede jer su dva pogotka i slavlje donijeli Christopher Nkunku i Noni Madueke.

Utorak:

Noah - Ružomberok 3-0 (Gregorio 4, Manveljan 81-11m, Aias 90+4)

Srijeda:

Vitoria Guimaraes - Zrinjski 3-0 (Ricardo Mangas 46, Borevković 51, Joao Mendes 88)

Četvrtak:

Legia - Drita 2-0 (Kramer 56, Gual 83)

Pjunik - Celje 1-0 (Buhari 59)

Mlada Boleslav - Paks 2-2 (Kinyik 65-ag, Ladra 90+7 / Bode 80, Papp 85)

Panevežys - TNS 0-3 (Davies 52, Williams 65, Clark 90+1)

Djurgarden - Maribor 1-0 (Nguen 69)

FC Kopenhagen - Kilmarnock 2-0 (Diks 77-11m, Falk 90+6)

Brann - Astana 2-0 (Myhre 12, Finne 69)

Hacken - Heidenheim 1-2 (Rygaard 36 / Conteh 31, Scienza 65)

Omonia - Zira 6-0 (Khammas 13, Semdo 34, 70, Stepinski 45+1, 54, Ewadro 60)

CFR Cluj - Pafos 1-0 (Korenica 17)

Fiorentina - Puskas Academy 3-3 (Sottil 45+3, Quarta 67, Kean 75 / Nagy 9-11m, Soisalo 12, Golla 89)

Krivbas - Betis 0-2 (Avila 13, Rodri 62)

Rijeka - Olimpija 1-1 (Ivanović 33 / Pedro Lucas 76-11m)

Vikingur - Santa Coloma 5-0 (Hansen 30, 90+6, Indimudarsson 53-11m, 78, Vatnhamar 66)

Partizan - Gent 0-1 (Gandelman 16)

Wisla Krakow - Cercle Brugge 1-6 (Rodado 84 / Minda 8, Somers 11, Ravych 37, Denkey 47, Ouattara 55, Olaigbe 82)

Lincoln Red Imps - Larne 2-1 (Gomez 23, Joe 42 / Lusty 15)

Klaksvik - HJK Helsinki 2-2 (Fredriksberg 55-11m, Hansson 63 / Erwin 14, 90+2)

St. Patricks - Basaksehir 0-0

Chelsea - Servette 2-0 (Nkunku 50-11m, Madueke 76)

Lens - Panathinaikos 2-1 (Frankowski 4, Said 34 / Ioannidis 53)

Sankt Gallen - Trabzonspor 0-0