Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 19.03.15. | 22:02

Nogometaši Rome na tužan su se način oprostili od još jedne ovosezonske bitke za trofej.

Na svom su Olimpicu u uzvratu osmine finala Europske lige igrači Rome u samo 22 minute primili tri komada od Fiorentine i ispali iz Europe.

Već nakon devet minuta su gosti zabili iz penala, a za drugi gol je krivac poljski vratar Lukasz Skorupski. U 18. minuti je pokušao zaustaviti da lopta ode u korner, ali je u toj namjeri nesretno i nespretno lijepo poslužio i gotovo asistirao Alonsu za drugi pogodak Fiorentine.

Bila je to kobna pogreška, koju će zasigurno još dugo pamtiti, a tuga na Olimpicu je nastavljena samo četiri minute kasnije kada je Basanta poentirao za 3:0 i zadao Rimljanima i posljednji udarac za snove o četvrtfinalu Europske lige.