Alessio Marini/LiveMedia / ipa-a/IPA

VIDEO 'Nula' u Bologni, Sudakov promašio 11-erac, Sparta razbila Crvene bikove iz Salzburga!

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 18.09.24. | 21:09

Za Bolognu je Moro igrao do 69. minute, dok Erlić, kao ni Franjić kod gostiju, nisu ulazili u igru.

U susretu 1. kola nogometne Lige prvaka Sparta je u Pragu pobijedila Red Bull Salzburg sa 3-0.

Češki prvak je poveo već u 2. minuti golom finskog veznjaka Kaana Kairinena.

Na 2-0 je povisio nigerijski napadač Victor Olatunji, a konačnih 3-0 postavio je albanski veznjak Qazim Laci.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

U drugom susretu Bologna i Šahtar Donjeck su odigrali bez golova.

Šahtar, kojeg vodi hrvatski stručnjak Marino Pušić, a njegov asistent je Mario Stanić, je već u 4. minuti dobio kazneni udarac. Stefan Posch je srušio protivnika, a norveški sudac Rohit Saggi pokazao na bijelu točku.

Georgij Sudakov je pucao, ali je Lukasz Skorupski odlično obranio.

Za Bolognu je do 69. minute igrao Nikola Moro, dok Martin Erlić nije ulazio u igru. Na suprotnoj strani nije zaigrao Bartol Franjić.

Promašeni 11-erac Sudakova pogledajte OVDJE (Arena Sport)