REUTERS/Sarah Meyssonnier

VIDEO Ništa od derbija, PSG rasturio Marseille usred Velodromea

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.10.24. | 22:50

Uvjerljvio slavlje Parižana

U derbiju devetog kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pred 66.000 gledatelja pobijedio Marseille sa 3-0 upisavši četvrtu uzastopnu pobjedu u međusobnim susretima.

Sve najvažnije se dogodilo u prvom poluvremenu u kojem su gosti zabili sva tri gola.

PSG je poveo već u sedmoj minuti golom Joao Nevesa. Novi problemi za domaćine uslijedili su u 20. minuti nakon što je Amine Harit isključen zbog opasnog udarca nogom u trbuh Marquinhosa. Kada je Leonardi Balerdi u 29. minuti zatresao vlastitu mrežu za gostujućih 2-0 bilo je jasno kako će Parižani odnijeti bodove sa stadiona Velodrome.

Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješene su u 40. minuti golom Bradleyja Barcole. PSG je u nastavku dominirao i nizao prilike, no Geronimo Rulli je spašavao domaćine od još težeg poraza.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)