REUTERS/Leonhard Simon

VIDEO Musa zabio tri gola u pobjedi Dallasa!

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 20.06.24. | 08:31

Hrvatski napadač Petar Musa postigao je tri pogotka u 5-3 (2-1) domaćoj pobjedi Dallasa protiv Minnesote u susretu američke profesionalne nogometne lige MLS.

Prouči cjelokupnu ponudu za Euro na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Musa (26), koji je ove godine stigao u Dallas iz Benfice, a koji je tijekom prošle godine upisao i šest nastupa za hrvatsku reprezentaciju, postigao je prva tri gola svog sastava na utakmici, zabijao je za 1-0 u 17. minuti, za 2-1 u 38. minuti te za 3-2 u 62. minuti prije no što je zamijenjen u 71.

S ova tri pogotka stigao je do učinka od osam golova u 17 nastupa ove godine u MLS-u.

Po Musinom izlasku Ferreira i Farrington su pogađali za 4-2 i 5-2 za Dallas u 75. i 90. minuti, dok su strijelci za Minnesotu bili Hlongwane u 32., Dotson u 57. te Trapp iz kaznenog udarca u devetoj minuti sudačke nadoknade.

Dallas je sada 11. u Zapadnoj konferenciji MLS-a sa 20 bodova, četiri manje od devetog Austina koji drži posljednje mjesto koje vodi u posezonu, dok je Minnesota četvrta na Zapadu sa 29 bodova.

Na vrhu te konferencije je Real Salt Lake sa 37 bodova.