Jerome Miron-USA TODAY Sports

VIDEO Musa pogotkom u 87. odveo svoju momčad u produžetke, Dallas na kraju pokleknuo

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 11.07.24. | 08:11

Treću utakmicu zaredom upisao se u listu strijelaca.

U četvrtfinalnom ogledu US Open kupa nogometaši Sporting Kansas Cityja su na domaćem terenu svladali Dallas s 2-1 nakon produžetaka, a novi je pogodak za Dallas postigao hrvatski napadač Petar Musa.

Sporting Kansas City je poveo u 77. minuti kada je Agada pogodio Dallasovu mrežu. Deset minuta kasnije na scenu je stupio Petar Musa koji je izjednačio na 1-1 i time svom sastavu omogućio produžetke. Bio je to već sedmi pogodak Muse u posljednjih šest nastupa.

Novi njegov gol nije na kraju okrunjen prolazom Dallasa u polufinale jer je Sporting Kansas City do pogotka vrijednog prolaska došao u 111. minuti. Strijelac za konačnih 2-1 bio je Rosero.

U polufinalnim susretima US Open kupa će igrati Sporting Kansas City - Indy Eleven i Seattle - Los Angeles.