REUTERS/Manon Cruz

VIDEO Monaco poveo pa izgubio, Toulouse bez problema riješio Montpellier

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.10.24. | 19:32

PSG ima priliku odvojiti se na vrhu

U susretu devetog kola francuskog nogometnog prvenstva Nica je pobijedila Monaco sa 2-1 nanijevši prvi poraz momčadi iz Kneževine ove sezone.

Monaco je poveo u 39. minuti golom Breela Embola, no u prvoj minuti nadoknade izjednačio je Evann Guessand.

U posljednjim trenucima prvog dijela gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Vanderon zbog dva žuta kartona sakupljena u deset minuta.

U nastavku susreta Nica je iskoristila igrača više postigavši u 71. minuti gol odluke, a strijelac je bio Gaetan Laborde.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Fenjeraš Montpellier upisao je novi poraz, ovog puta na svom travnjaku je izgubio od Toulousea sa 0-3.

Gosti su već nakon osam minuta vodili sa 2-0 golovima Zakarije Boukhala, a pobjedu Toulousea potvrdio je Joshua King u 27. minuti.