Screenshot Arenasport

VIDEO Modrić asistent u pobjedi Reala, ozljeda Carvajala

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.10.24. | 22:55

Nogometaši Reala slavili su u derbiju 9. kola Španjolske lige na svom Bernabeu protiv Villareala s 2-0, a asistenciju za prvi gol domaćina ubilježio je Luka Modrić.

Modrić je u 14. minuti izveo udarac s kuta i u očito uigranoj akciji pronašao Fedea Valverdea, koji udarcem izvana, uz pomoć zakašnjelog bloka suparnika, pogađa mrežu Villareala. Pobjedu je potvrdio u 73. minuti Vinicius na dodavanje Valverdea, dok su gosti najbolju priliku propustili u 16. minuti kada je Nicolas Pepe pogodio gredu. Pobjedu je malo pokvarila teška ozljeda koljena Danija Carvajala u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Modrić je izašao u sudačkoj nadoknad uz ovacije s tribina, a Real Madrid se donekle iskupio za europski poraz od Lillea u utorak.

Kraljevski klub se sada na vrhu s 21 bodom izjednačio s vodećom Barcelonom, koja ima utakmicu manje. Villareal je treći s 17 bodova.