Nathan Ray Seebeck-USA TODAY Sports

VIDEO Messi hat-trickom postavio rekord Beckhamovog kluba!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.10.24. | 09:14

Hat-trick Lionela Messija odveo je Inter Miami do rekorda američke MLS lige po bodovima u jednoj sezoni nakon 6-2 pobjede nad New England Revolutionom u Fort Lauderdaleu.

Unatoč tome što je ušao tek u 58. minuti, Messi je odmah asistirao za gol Benjamina Cremaschija, a potom zbio tri gola za uvjerljivu pobjedu Miamija, koji je do 40. minute gubio s 0-2.

Luis Suarez je postigao dva gola i dvije asistencije, a oba su pogotka stigla u razmaku od četiri minute u prvom poluvremenu.

I Messi i Suarez završili su svoje prve pune MLS sezone s po 20 golova. Messi je također imao 16 asistencija u svojih 19 utakmica regularne sezone, dok je Suarez upisao devet asistencija u 27 utakmica.

Miami je tako s 74 boda probio staru granicu od 73 boda, koju je postavila upravo momčad Revolutiona 2021, a klub s Floride je osvojio i pokal za prvaka regularne sezone.

U doigravanju Miami čeka boljega iz dvoboja Montreala i Atlanta Uniteda.