
VIDEO Ludnica u južnom Londonu: Orlovi slomili Villu i nadaju se trećoj sreći u finalu FA Cupa
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.04.25. | 20:28
U oba dosadašnja finala, 1990. i 2016. godine, Palace je izgubio od Manchester Uniteda
Igrači Crystal Palacea prvi su finalisti ovosezonskog izdanja najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu, engleskog FA Cupa, oni su u polufinalu na Wembleyu svladali Aston Villu sa 3-0 (1-0).
Igrajte na svoje favorite iz široke ponude na Germaniji (Igrajte odgovorno, 18+)
Prva dva gola Orlovi su postigli udarcima izvan kaznenog prostora, u prvom je poluvremenu Eze (31) sa 18 metara pogodio pod samu gredu, dok je u nastavku Sarr (58) sa 20-ak metara smjestio loptu u donji desni kut Martinezova gola. Konačni rezultat postavio je Sarr (90+4) svojim drugim pogotkom iz protunapada u sudačkoj nadoknadi.
Pogotke pogledajte OVDJE (Arena Sport)
Za Crystal Palace ovo je treći put u povijesti kako se plasirao u finale FA Cupa, ali još nema niti jedan naslov. U oba dosadašnja finala, 1990. i 2016. godine, izgubio je od Manchester Uniteda, a ove će mu godine suparnik biti bolji iz susreta Manchester City - Nottingham Forst koji će se igrati u nedjelju također na Wembleyu.