Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 10.04.17. | 20:58

Težak udarac koji je ponovno udaljio Tudora od Lige prvaka!

Težak je udarac danas doživio Igor Tudor i njegov Galatasaray kod Basaksehira, u utakmici koja ih je mogla vratiti u utrku za drugo mjesto, koje vodi u Ligu prvaka.

Ne samo da se Tudor nije vratio u utrku, već su ih domaćini propisno ponizili – konačni rezultat bio je 4:0! Već do poluvremena bilo je 2:0, golovima Adebayora u 11. i 44. minuti, dok je legendarni napadač postigao i svoj hat-trick, golom u 57. minuti. Pečat teškom porazu Galate stavio je u 86. minuti Pektemek, golom za 4:0.

Ovim uvjerljivim porazom, drugim u posljednje tri utakmice Galatasaray je ponovno velikih sedam bodova iza Basaksehira na četvrtom mjestu, dok im Fenerbahče bježi bod na trećem.