
VIDEO Kovač u drami stigao do slavlja, Bellingham Jr. do prvijenca za BVB, a jedan detalj zapeo je za oko
Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 21.06.25. | 19:42
Olakšanje za hrvatskog stratega, iako je na kraju bilo napetije od očekivanog protiv Južnoafrikanaca
Borussia Dortmund Nike Kovača ostvarila je tešku pobjedu protiv Mamelodi Sundownsa rezultatom 4-3 u drugom kolu grupne faze Svjetskog klupskog prvenstva i tako upisala prvo slavlje na turniru.
U prvom dijelu utakmice, kojeg su zamjene Borussije odgledale iz svlačionice zbog nesnosnih vrućina u SAD-u, Mamelodi je poveo golom Coste u 11. minuti, no Nmecha (16), Guirassy (34) i Bellingham (45) su već do poluvemena preokrenuli na 3-1.
Bio je to ujedno i prvi gol Jobea Bellinghama u dresu BVB-a.
Početkom nastavka autogolom Mudaua Borussia je pobjegla na 4-1 i činilo se kao da će na ugodnom razmaku završiti ovaj susret, no Rayners u 62. i i Mothiba u 90. minuti susreta smanjili su na konačnih 4-3 i tako još jednom uveli dramu u utakmice Nike Kovača.
Borussia je na vrhu skupine s četiri boda, Mamelodi je drugi s tri. U skupini su još Fluminense s jednim bodom i Ulsan HD koji je bez bodova. Oni će svoj susret 2. kola igrati tijekom noći.
Video golova pogledajte OVDJE.

(Hina/g)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Counter Strike
Stolni Tenis
Snooker
LOL
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.