REUTERS/Borut Zivulovic

VIDEO Kekovi ratnici bez pobjede u generalki, zaigrali bivši igrači Hajduka i Rijeke

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.06.24. | 17:04

Od prve minute zaigrali bivši igrači Hajduka i Rijeke, a bivši dinamovac ostao na klupi.

Reprezentacija Slovenije na stadionu Stožice u Ljubljani odigrala je posljednju utakmicu pred Europsko prvenstvo na kojem igraju u istoj skupini s Engleskom, Srbijom i Danskom. Suparnik reprezentaciji Matjaža Keka bila je Bugarska, a dvoboj je završio rezultatom 1-1. Bugare je u vodstvo doveo napadač PAOK-a Kiril Despodov golom iz jedanaesterca u 4. minuti, a konačni rezultat postavio je 10. minuta kasnije još jedan 'Grk', Andraž Šporar koji igra za Panathinaikosa.

Matjaž Kek na teren je poslao momčad u 4-3-3 formaciju. U sredini veznog reda zaigrao je bivši igrač Rijeke, i meta zagrebačkog Dinama, Adam Gnezda Čerin, a partner Šporaru i centralnom napadaču Benjaminu Šešku u napadu bio je bivši igrač Hajduka Jan Mlakar koji je i asistirao Šporaru za jedini gol Dežele.

Pogodak možete pogledati OVDJE (SportKlub).

Mlakar je na terenu proveo 61. minutu, a Gnezda Čerin 82.

U igru nije ulazio bivši igrač Dinama Petar Stojanović, kao ni bivša meta Plavih Žan Vipotnik.

Matjaž Kek je danas objavio konačni popis putnika za Euro kojeg Dežela otvara 16. lipnja utakmicom protiv Danske u Stuttgartu (18 sati).

Slovenska nogometna reprezentacijaBugarska nogometna reprezentacijaEUROEuro 2024Prijateljska utakmica