Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.11.16. | 22:18

Prve snimke koje su stigle iz Turske djelovale su strašno.

Legendarni napadač nizozemske reprezentacije Robin Van Persie neće po dobrome pamtiti utakmicu protiv Akhisare. Teren je morao napustiti u 40. minuti u krvi jer mu je stradao očni kapak nakon duela s dvojicom protivničkih igrača.

Prve snimke koje su stigle iz Turske su djelovale strašno, ali prognoza je dobra, bit će potrebna operacija.

Najveći problem je bio što je hitnoj pomoći trebalo 15 minuta da stigne na mjesto događaja, pa je Nizozemac morao čekati na nosilima ispred stadiona. Postigao je prvi pogodak u 3:1 gostujućem slavlju Fenerbahčea u 26. minuti, a onda je ubrzo morao na nosila.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/PRq5rvSJm5w" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/tx7pH1b8-TA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

(Foto: Screenshot)